До салонів офіційної дилерської мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» надійшли нові версії кросовера Kia Sportage, оснащені 141-сильним дизельним двигуном, агрегатованим роботизованою КПП із подвійним зчепленням DCT (ДіСіТі). Що стосується покупців автомобіля у стартовій версії Comfort (Комфорт), то відтепер вони отримують Sportage із розширеним пакетом оснащення.

Kia Sportage, незважаючи на статус «Кросовер року в Україні 2017» та лідерство з продажів у січні 2017 року (за даними Асоціації УкрАвтопром), навіть не думає спочивати на лаврах і пропонує потенційним покупцям ще більше аргументів на свою користь.

 


Так, офіційні дилери бренду Kia в Україні пропонують нову динамічну дизельну версію кросовера, оснащену форсованим 1,7-літровим дизельним двигуном, що видає 141 кінську силу, у поєднанні з роботизованою семиступеневою коробкою передач із подвійним зчепленням DCT (ДіСіТі), яка вже встигла себе чудово показати на борту Kia Optima, cee’d та Sportage GT-Line.

Kia Sportage 1.7 DCT у версії Comfort (Комфорт) коштує 652 800 грн.*Ще одна чудова новина – це розширене оснащення комплектації Comfort (Комфорт), яка відтепер включає двозонний клімат-контроль із системою запобігання запотіванню лобового скла, та датчиком дощу. Вартість Kia Sportage у оновленій комплектації Comfort (Комфорт) стартує від 548 250 грн* (автомобіль з бензиновим двигуном 1.6).


Завітайте до салонів офіційної дилерської мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» та випробуйте Kia Sportage, кросовер року в Україні 2017, особисто.

*Ціни наведено включно з ПДВ станом на 28.02.2017 р. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.