Виключно висока якість продукції - ключова складова філософії бренду KIA. Гарантійний термін обслуговування всіх автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», для більшості моделей становить 150 тис. Км. Такий крок з боку дистриб'ютора - підтвердження лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту. 

Також варто відзначити, що компанія підтримує базові гарантійні зобов'язання Kia Motors Corporation на автомобілі, продані в дилерській мережі попереднього дистриб'ютора. Отже, власники КІА можуть не хвилюватися за гарантійне обслуговування своїх автомобілів.

Детальні умови та обмеження гарантії зазначені у сервісній документації.

KIA Моторс Корпорейшн приділяє велику увагу якості і надійності своїх автомобілів, прагнучи до постійного їх вдосконалення. Ставлячи понад усе задоволеність і створення зручності для своїх клієнтів, KIA Моторс Корпорейшн проводить Особливі Технічні Операції, що включають перевірки та, при необхідності, заміни окремих деталей / вузлів автомобіля на більш вдосконалені.
Гарантія

У цьому розділі кожен власник фвтомобіля KIA може отримати інформацію про наявність Особливих Технічних Операцій. Для цього в нижчеподаному полі необхідно ввести 17-значний VIN-код Вашого автомобіля та ваші контактні дані, після цього наш менеджер зв'яжеться з вами і повідомить про наявність Особливих Технічних Операцій по Вашому автомобілю.

«Споживачі всього світу встигли оцінити виключно високу якість продукції KIA Motors і проголосували за неї своїм гаманцем. Часи змінилися, зараз автомобілі KIA на рівних конкурують з європейськими та японськими брендами і успішно продовжують завойовувати ринки. Завдання нашої компанії як офіційного дистриб'ютора, зробити доступним модельний ряд KIA разом з якісним сервісним обслуговування також для українського споживача », - говорить В'ячеслав Маркушина, заступник генерального директора« ФАЛЬКОН-АВТО »з сервісу та продажу запасних частин.

Детальні умови та обмеження гарантії зазначені у сервісній документації.
Введи номер кузова свого авто, а ми перевіримо його!

ПЕРЕВІРИТИ ВАШ АВТОМОБІЛЬ НА НАЯВНІСТЬ ОСОБЛИВИХ ТЕХНІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

Для більш детального ознайомлення з діючими програмами звертайтесь за телефонами:
Відділ гарантії
Пуглій Юрій
+38 (050) 305-32-91;
+38 (067) 535-10-49
y.pugliy@kia.pl.ua