Компанія Kia Motors представила чергове покоління Kia Rio з кузовом седан в рамках міжнародного автошоу NAIAS в Нью-Йорку. Автомобіль отримав абсолютно новий дизайн, широкий вибір опцій для більшого комфорту і безпеки, а також модернізований двигун з поліпшеною економічністю.

 

З моменту паризької презентації нового Kia Rio в кузові хетчбек пройшло трохи більше півроку і ось, корейський бренд радує шанувальників компактних седанів абсолютно новим трьохоб'ємним Rio. Місцем дебюту автомобіля обрано північноамериканське моторшоу NAIAS.

Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
Як і новий 5-дверний Rio, седан є результатом творчості міжнародної команди дизайнерів, до якої увійшли представники корейської, німецької та північноамериканської дизайн-студій Kia. До середньої стійки різниці у дизайні седану і нової 5-дверної версії практично немає: ті ж суворіші і динамічні лінії, рознесені по кутах бампера протитуманні фари, візуально додають кузову ширини, знижена віконна лінія для кращої оглядовості, а також оновлений «Тигровий ніс» решітки радіатора.
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan

 На відміну від хетчбека, чия задня стійка стала більш вертикальною, дах нового седана Rio більш плавно переходить у лінію багажника, завдяки чому кузов виглядає в профіль гармонійно, нехай і менш спортивно, ніж у хетчбека. Звіси стали коротшими і попереду, і ззаду.
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
Завдяки тому, що седан додав у розмірах, водій і пасажири отримали більше простору для себе і багажу. При цьому абсолютно новий дизайн інтер'єру, ідентичний 5-дверному хетчбеку 4-го покоління, налаштовує на динамічний лад: центральна консоль злегка повернена до водія, дисплей, який, здається, парить у повітрі, забезпечує доступ до управління мультимедійною системою з підтримкою Android Auto і Apple Car Play, а кермо ніби проситься в руки.
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
У США автомобіль буде доступний з 1,6-літровим бензиновим мотором серії Gamma, що видає 130 к.с. Двигун пройшов модернізацію і отримав паливну систему високого тиску з прямим впорскуванням, впускний колектор із змінною геометрією, а також масляні форсунки для більш ефективного охолодження поршнів.І механічна і автоматична трансмісії, передбачені для нового седана Rio на ринку Північної Америки, мають 6 ступенів.
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
Підвіска автомобіля конструктивно повторює рішення для нового покоління 5-дверного хетчбека Rio: стійки Макферсон з заново налаштованими амортизаторами попереду і напівзалежна підвіска з торсіонною балкою позаду.
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan

Що стосується систем безпеки, то в США покупцям будуть доступні машини, оснащені шістьма подушками безпеки, електронною системою стабілізації ESC у поєднанні з системою динамічної стабілізації при управлінні VSM, 4-канальною ABS, а також системою допомоги при старті під гору.

Нагадаємо, що український дебют нового Kia Rio з кузовом хетчбек намічений на кінець весни 2017 року. Автомобіль буде представлений з бензиновими атмосферними моторами об'ємом 1,2 і 1,4 літра.

Що стосується термінів поставок нового седана, то вони на даний момент уточнюються.