Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів на українському ринку у першому кварталі 2017 року. Найпопулярнішою моделлю у нашій країні став Kia Sportage.

 

Kia Sportage продовжує невтомно завойовувати серця українців: за результатами першого кварталу 2017 року (дані асоціації «УкрАвтопром») кросовер став найпопулярнішою моделлю на ринку України із результатом 881 проданий автомобіль. Звісно ж, Sportage також є беззаперечним лідером і у сегменті кросоверів.

          Kia Sportage – беззаперечний лідер українського ринку у першому кварталі!

Продажі Sportage четвертого покоління стрімко зростають вже другий рік поспіль. У 2016 році ця модель прийшлася до смаку найбільшій кількості покупців нових легкових автомобілів. Привабливий дизайн, широкий вибір двигунів та трансмісій, насичені опціями комплектації та надзвичайно конкурентна ціна – ось складові успіху, завдяки яким Kia Sportage став ще й володарем титулу «Кросовер року в Україні 2017».

          Kia Sportage – беззаперечний лідер українського ринку у першому кварталі!

Незважаючи на успіх, офіційний дистриб’ютор «Фалькон-Авто» та корпорація Kia Motors не збираються спочивати на лаврах і пропонують клієнтам як нові модифікації кросовера, так і привабливі умови придбання.

Так, Sportage отримав турбодизельний двигун 1,7 зі збільшеною до 141 к.с. потужністю у поєднанні із роботизованою коробкою передач DCT (ДіСіТі) та розширену стартову комплектацію Comfort (Комфорт).

Зручним інструментом придбання є спеціальна кредитна програма зі ставкою від 0,001%.