За результатами продажів за 9 місяців поточного року компактний кросовер Kia Sportage впевнено утримує першу позицію як в класі SUV, так і в категорії нових автомобілів в цілому.
Згідно зі статистикою, Kia Sportage, володар титулу «Автомобіль року в Україні 2017», є найбільш затребуваною моделлю на українському ринку нових автомобілів.

Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні з початку року

За результатами продажів за 9 місяців 2017 року перевагу Sportage віддали понад 2 800 автомобілістів, при цьому ринкова частка кросовера складає 4,8%. Що стосується бренду Kia в цілому, то він входить в ТОП-4 найбільш популярних марок з часткою майже 7%.

Запорукою успіху Kia Sportage є великий вибір двигунів і трансмісій, а також відмінно збалансовані комплектації, які дозволяють підібрати оптимальну модифікацію в залежності від потреб покупця і його фінансових можливостей.

Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні з початку року

З моменту українського дебюту Kia Sportage, що відбувся в січні 2016 року, однією з найсильніших сторін автомобіля була його конкурентна ціна. Сьогодні авто можна придбати за ціною від 571 350 грн. *, При цьому клієнти можуть скористатися спеціальною кредитною програмою зі ставкою 0,001%. Детальна інформація про умови кредитної пропозиції

Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні з початку року

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 10.10.2017. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.