Згідно з результатами дослідження надійності автомобілів, проведеного маркетинговою компанією J.D. Power у Німеччині, популярний кросовер Kia Sportage третього покоління продемонстрував найкращій результат серед 68 моделей 24 різних виробників.

У довгостроковому дослідженні надійності автомобілів J.D. Power (Vehicle Dependability Study) Kia Sportage третього покоління продемонстрував надзвичайно низьку кількість несправностей, кількість яких склала 45 на 100 автомобілів. Таким чином, Sportage, який є бестселером бренду Kia у Європі, випередив автомобіль, що зайняв друге місце, на 13 балів.
Kia Sportage визнано найнадійнішим автомобілем за результатом дослідження J.D. Power

Результати дослідження базуються на відгуках 15 453 німецьких автовласників, які володіють певними автомобілями протягом 12-36 місяців та надали інформацію про проблеми, що виникли протягом останніх 12 місяців. Спеціалісти J.D. Power оцінюють 177 параметрів у 8 основних категоріях: двигун та трансмісія, екстер’єр, враження від водіння, дисплеї/органи керування, системи аудіо/навігації/комунікації/розважальні, сидіння, системи обігріву/вентиляції/охолодження, інтер’єр. Оцінюється кількість несправностей на 100 автомобілів і чим нижчою є кількість балів, тим вищою є надійність, якість певної моделі.
Kia Sportage визнано найнадійнішим автомобілем за результатом дослідження J.D. Power

Нагадаємо, що на сьогодні в Україні представлено кросовер Kia Sportage нового, четвертого покоління, який увібрав найкращі якості попередника, ставши більш досконалим в усіх аспектах. Чудові споживацькі якості автомобіля вже в повній мірі оцінили українські споживачі. У червні 2016 року Sportage став найпопулярнішою моделлю в Україні, а за результатами продажів протягом 7 місяців автомобіль є найпопулярнішим SUV у країні!

Kia Sportage визнано найнадійнішим автомобілем за результатом дослідження J.D. Power

Дізнатися більше про ціни та комплектації Kia Sportage для українського ринку можна на сайті офіційного дистриб’ютора «ФАЛЬКОН-АВТО»: http://kia.ua/dir/sportage_new.html