Kia посіла перше місце в американському дослідженні надійності автомобілів. Американська компанія «J.D. Power and Associates », яка проводить дослідження задоволеності клієнтів, на підставі яких дає оцінку продуктам, опублікувала результати опитування на предмет надійності автомобілів 2017 модельного року.

У дослідженні, що охоплює вісім різних категорій, розглядається кількість проблем, що виникли на 100 автомобілях протягом 90 перших днів їх використання. При цьому, більш низький бал відображає більш високий рейтинг. З лютого по травень фахівці опитали близько 80 тисяч власників моделей 2017 року.

Названий найнадійніший автомобіль в світі

Другий рік поспіль лідирує Kia. 72 проблеми на 100 автомобілів - найнижчий відсоток поломок, який дозволив зайняти корейському автовиробникові перше місце в рейтингу надійності. Крім того, п'ять автомобілів цього виробника - Cadenza, Forte, Niro, Sorento і Soul були визнані кращими в сегменті. Другим виявився Hyundai з брендом Genesis з 77-ма проблемами, а третім - Porsche з 78-ма. Четверте і п'яте місце розділили Ford і Ram (86 проблем), які вперше з 2011 року увійшли до першої п'ятірки.
Названий найнадійніший автомобіль в світі

Fiat ніколи не славився якістю, а тому зайняв останнє місце в рейтингу, перед ним виявився Jaguar, і, як не дивно, третім ззаду стоїть Volvo.

«Без сумніву, це краща якість, яке коли-небудь бачив світ, - сказав Дейв Сарджент, віце-президент глобального автомобільного підрозділу J.D. Power під час доповіді на зборах Асоціації автомобільної преси в Детройті. - Промисловість піднімає пар і дійсно покращує якість своїх автомобілів ».