4 січня 2018 року в автосалоні ТОВ «Автопланета-Моторс» відбулося новорічне свято. Гостями були наймолодші любителі автомобілей марки KIA. Понад 70 дітей відвідали чарівну казку з героями відомого мультфільму «Мадагаскар». Для дітей працювали найкращі аніматори міста та шоу мильних бульбашок, які відкрили секрети магії. 

Новорічна казка на KIA

 

Казка саме те, що захоплює, тому новорічні герої запросили всіх у неймовірну подорож на чарівний острів з Дідом Морозом та Снігуронькою, разом з дітлахами рятуючи свято Нового року. 

Для найменших шанувальників були зони з іграшками, розмальовками та різнокольоровим тістом, де дітлахи змогли проявити свої творчі здібності. Кожен гість отримав пам’ятні призи та солодкі подарунки для малечі. 

Новорічна казка на KIA

 

«На таких заходах відчувається тепла сімейна атмосфера, наше свято не стало винятком. Було приємно бачити всіх наших друзів разом з дітками та відчути чудову атмосферу новорічного свята. Дякую всім, хто завітав до нас, ми плануємо зробити це свято щорічно традиційним», – сказав заступник директора з продажу ТОВ «Автопланета-Моторс» Олексій Новак.

 

Новорічна казка на KIA

 

ТОВ «Автопланета-Моторс» висловлює щиру подяку своїм партнерам:

– мережі автозаправних станцій BVS;

– страховій компанії «Провідна»;

– ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».

Чекаємо вас за адресою:

ТОВ «Автопланета-Моторс»

вул. Сінна, 47

тел.: (0532) 61-61-00.

Сайт: kia.pl.ua