Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів Kia в Україні із задоволенням повідомляє, що у новому році на українському ринку будуть доступні такі опції для моделі Sorento, як: мультимедійна система з широкоформатним 8-дюймовим тачскріном, аудіосистема Infiniti, система «розумної» парковки SPAS тощо.

Kia Sorento нового покоління, представлений в Україні з березня минулого року у трьох комплектаціях, відрізняється насиченим списком оснащення, який у 2016 році може стати ще більш вражаючим за рахунок нових преміальних опцій.

У 2016 році Kia Motors зробила доступними нові преміальні опції для кросовера Sorento на українському ринку

Середньорозмірній кросовер за своїм рівнем оснащення впритул наблизився до моделей преміум-класу, що підтверджується наявністю у списку опцій сучасної мультимедійної навігаційної системи з 8-дюймовим сенсорним екраном, підтримкою USB 2.0, камери заднього виду, Bluetooth та розпізнавання голосових команд.

Автомобілістам, що цінують якісне звучання, сподобається аудіосистема преміум-класу Infiniti, що має у своєму складі 10 динаміків (включаючи сабвуфер) та зовнішній підсилювач.

До списку нових опцій також входить низка систем, що підвищують безпеку та комфорт щоденної їзди. Зокрема це адаптивний круїз-контроль ASCC, система контролю за сліпими зонами BSD та функція попередження про перевищення швидкісного ліміту.
У 2016 році Kia Motors зробила доступними нові преміальні опції для кросовера Sorento на українському ринку

Паркування у обмеженому просторі значно полегшує система кругового огляду AVM, в той час як система розумного паркування SPAS майстерно виконує маневр майже без втручання водія.

Про можливість замовлення вищезгаданих опцій буде повідомлено пізніше.

Нагадаємо, що Kia Sorento нового покоління отримав численні нагороди за дизайн та в якості автомобіля року у різних країнах. Зокрема, в Україні SUV визнано найкращім автомобілем для заміських поїздок по версії порталу AUTO.RIA.com. Sorento також єпретендентом на звання «Найкращій кросовер року в Україні 2016».