Спеціальні пропозиції
Обслуговування кондиціонера автомобіля за 399 грн.

Обслуговування кондиціонера автомобіля за 399 грн.

2018-06-07

Акційна пропозиція від СТО Kia Motors.

Під час літнього сезону - час подбати про кондиціонер!

   Завітавши під час літнього сезону на сервіс для діагностики та дозаправки системи кондиціонування, Ви вбережете свій автомобіль у майбутньому від дорогого ремонту.
   Недостатня кількість холодоагенту веде до перегріву та передчасного виходу з ладу компресора кондиціонера, що спричинить за собою дорогий ремонт.

Обслуговування авто-кондиціонера на Ваш вибір:
1. Перевірка/заправка* - 399 грн.
2. Перевірка/заправка* + антибактеріальна обробка салону автомобіля ВСЬОГО ЗА - 650 ГРН. 

*- вартість фреону не входить у вартість робіт,  1 г. фреону - 50 коп.
 В середньому система кондиціювання легкового автомобіля містить в собі близько 550 г фреону.

В залежності від варіанту ми:

 • перевіримо та дозаправимо кондиціонер;
 • проведемо антибактеріальну обробку салону автомобіля;
 • промиємо радіатор кондиціонера від пилу, бруду за необхідності;
 • почистимо або замінимо фільтр салону (вартість фільтру не входить в послугу).

Обслуговування (регенерація) кондиціонера авто.


Під час експлуатації автомобільний кондиціонер піддається підвищеним навантаженням. Вібрація, різкі перепади температур, часті включення-виключення - все це створює загрозу витоку холодоагенту з конструкції або виходу з ладу будь-якого його її компонента. Крім того, в системі застосовується масло, яке необхідно замінити. У зв'язку з цим, регламентом передбачено щорічно проводити обслуговування кондиціонера.
На СТО Kia Motors для обслуговування кондиціонера авто використовується автоматизована установка для діагностики та обслуговування кліматичних систем легкових автомобілів Bosch ACS 650

Послідовність робіт з обслуговування кондиціонера:

 • Відкачування фреону з системи;
 • Очищення фреону через фільтр-осушувач;
 • Відділення відпрацьованого старого масла;
 • Зважування фреону, який був відкачано і порівняння фактичної ваги з номінальним показником для марки авто, яка знаходиться на обслуговуванні.
 • Вакуумна перевірка герметичності системи;
 • Змішування фреону зі свіжим маслом для автомобільних кондиціонерів і заправка системи отриманою робочою сумішшю;

Додатково в робочу суміш додається флуоресцентна фарба-індикатор (флуоресцент). Ця фарба значно спрощує діагностику можливих витоків фреону з кліматичної системи автомобіля через деякий проміжок часу активної експлуатації кліматичної установки без спустошення системи. Діагностика витоку, в такому випадку, полягає у візуальному огляді можливих місць витоків під спеціальною ультрафіолетовою лампою;

Дезінфекція кліматичної системи легкового автомобіля.
Дезінфекцію системи мікроклімату автомобіля в автосервісі Kia Motors виробляють з використанням установки для очищення системи кондиціонування і усунення неприємних запахів в салоні автомобіля Wynn's Aircomatic® III. Даний пристрій дозволяє очистити забруднення і очистити поверхню випарника і не допустити розвиток нових мікроорганізмів на тривалий термін експлуатації. В якості дезинфікуючого засобу застосовується антисептик, безпечний для організму людини.

Підготовка та виконання робіт:

 • У резервуар апарату заливається рідина для очищення і дезінфекції, яку він буде розпорошувати по всій кліматичній системі автомобіля. Далі дезінфікатор встановлюють в місце забору повітря всередині салону і включається вентилятор на мінімальні обороти з умовою внутрішньої (кільцевий) циркуляції повітря.
 • Чи включається в роботу дезінфікатор, який активно випаровує антисептик, на 15-20 хвилин. За час випаровування відбувається дезінфекція та видалення неприємних запахів з усією системи мікроклімату Вашого автомобіля, а також з його салону.
 • Паралельно включається в роботу озоновий генератор, призначений для видалення неприємних запахів і виробленні озону безпосередньо в салоні авто.
 • Салон автомобіля активно провітрюється від парів, вироблених установкою.

Щорічна обробка забезпечить Вам приємний запах в салоні і відсутність шкідливих бактерій і грибків в усій кліматичній системі.

 

Руденок Олександр - 0503053325

o.rudenok@kia.pl.ua

Продаж запасних частин

Іващенко Вадим - 050 305 3293

v.ivashchenko@kia.pl.ua