Новини
Стали відомі переможці акції Kia Lucky Drive to Australia 2019!

Стали відомі переможці акції Kia Lucky Drive to Australia 2019!

2018-10-23

19-20 жовтня в Києві відбувся черговий тенісний Pro-Am турнір «Київська осінь 2018». Вже традиційно партнером змагань став бренд Kia, завдяки чому переможці вирушать до Австралії, щоб насолодитися турніром Australian Open в рамках акції Kia Lucky Drive to Australia.

Великий теніс є другою головною спортивною пристрастю Kia Motors Corporation. Співпраця з Рафаелем Надалем і турніром Australian Open вже давно стали візитівками корейського бренду.

Тож не дивно, що і в Україні офіційний дистриб'ютор «Фалькон-Авто» вже третій рік є партнером тенісного турніру «Київська осінь», організованого фірмою «Брати Попко та Партнери».

У турнірі беруть участь як професійні гравці в теніс, так і аматори. Змагання проходять в парному форматі, тож відточена майстерність професіоналів органічно доповнює емоційну гру любителів.

19-20 жовтня турнір традиційно приймали криті тенісні корти спортивно-рекреаційного комплексу Olympic Village, при цьому учасників і гостей турніру зустрічав найшвидший автомобіль в історії бренду Kia – неймовірний Stinger.

Близько 60-ти пар змагалися за перемогу в «Київській осені 2018», при цьому мотиватором був не тільки солідний призовий фонд, а й можливість відвідати один з матчів Australian Open 2019 в рамках акції Kia Lucky Drive to Australia.

Дводенний марафон завершився перемогою пари Михайло Федорченко - Максим Седоплатов, яких очікує неймовірна поїздка до Австралії на один з найпрестижніших турнірів серії «Великого шолома».

До речі, в ході церемонії нагородження також відбувся благодійний аукціон, на якому були представлені картини українських художників, присвячені тенісу. Всі кошти, зібрані під час аукціону, будуть передані організаторами дитячій тенісній школі.