1. Головна>
  2. ТОВ"Автопланета-Моторс">
  3. Технології

Технології

Технології

Панель приладів на лобовому склі

Проекційна панель приладів дозволяє виводити на лобове скло тривимірну графіку, дані, які стосуються керування автомобілем, та іншу пріоритетну інформацію. Це підвищує безпеку, оскільки водієві не треба відривати погляд від дороги.

Панель приладів з повноразмірним TFT-екраном

Панель приладів обладнано кольоровим рідкокристалічним екраном з діагоналлю 12,3 дюйма для виводу різноманітної інформації у зручному вигляді. Це зробить подорож більш безпечною та зручною.

Система кругового огляду

Чотири зовнішніх камери забезпечують повний огляд навколо автомобіля. Це полегшить паркування та маневри у обмеженому просторі.

Система допомоги під час паркування

Ця система використовує ультразвукові датчики у передньому бампері для визначення простору попереду автомобіля. Автоматично коригує положення керма, спрощуючи паркування.

Навігаційна система

Інтегрована система передачі та обробки даних забезпечує отримання різноманітної інформації з машини. Централізований доступ до різних мультимедійних пристроїв для додаткової зручності під час подорожі.
DIS-навигация

DIS-навигация

Завдяки процесору IntelⓇ Atom™ та SSD-накопичувачу навігаційна система виводить інформацію про місце знаходження на екран за діагоналлю 9,2 дюйми та забезпечує централізований доступ до функцій інтерфейсу.

Ввід даних з сенсорного екрану

Ввід даних з сенсорного екрану

Сенсорна панель дозволяє зручний ввід текстової інформації за допомогою набору клавіш на кнопок на екрані.

Мультимедійний програвач

Мультимедійний програвач

Ця система дозволяє переносити файли з музикою, відео та зображеннями у вбудовану пам'ять автомобіля для подальшого перегляду або відтворення. Завдяки доступу до онлайн-бази Grace Note під час відтворення пісень на екран виводиться детальна інформація про назву, виконавця, альбом та жанр.

Шум, вібрація та жорсткість: ми перетворюємо набридливі вібрації на приємні відчуття

Шум та вібрація негативно впливають на враження від поїздки. Але ми не просто намагаємося позбутися шуму та вібрацій - ми перетворюємо їх на приємні відчуття.

Технологія, яка робить автомобіль тихішим

Одним з найважливіших завдань інженерів з боротьби з шумом, вібрацією та жорсткістю є мінімізація джерел шуму. Він інколи виникає у наслідок тертя між деталями автомобіля або між шинами та дорогою.
Технології зменшення шуму від елементів кріплення двигуна

Технології зменшення шуму від елементів кріплення двигуна

Двигун є найпотужнішим джерелом шуму у автомобілі. Компанія Kia наполегливо працює над вдосконаленням та створенням нових рішень, які забезпечують надійне кріплення двигуна до кузова та допомагають знизити рівень шуму та вібрацій.

Звукопоглинаючий та звукоізоляційний матеріал

Звукопоглинаючий та звукоізоляційний матеріал

У наших автомобілях використовуються килимові покриття, які ізолюють салон від шуму, що виникає у наслідок тертя між шинами та дорогою. Крім цього ми постійно удосконалюємо форму зовнішніх елементів (наприклад, дзеркал) для зменшення аеродинамічного шуму.

Технологія зменшення шуму від кузова

Технологія зменшення шуму від кузова

Технологічні отвори, які використовуються для кріплення вузлів автомобіля, також відносяться до джерел шуму. Для того, щоб мінімізувати рівень шуму, кількість та розмір таким отворів зведено до мінімуму.

Активне усунення шуму за допомогою інших звуків

Ця технологія дозволяє виявляти частоту, гучність, тон та інші характеристики шуму, який потрапляє у салон, для того, щоб згенерувати звукову хвилю аналогічної амплітуди, але з протилежною фазою відповідно до шуму. Це також дозволяє звести до мінімуму використання допоміжних елементів конструкції для додаткового зменшення шуму та досягти ще кращої економії пального.

Технологія створення приємних звуків

Усі звуки, що їх видає автомобіль, створюються нашими інженерами такими, щоб їх було приємно чути. Це стосується звуків відкриття та закриття дверей, індикаторів та навіть попереджень.
Моделювання звуку двигуна

Моделювання звуку двигуна

Ця технологія дозволяє обирати один з декількох варіантів звуку двигуна для більш захопливих вражень від поїздки. На вибір пропонується звичайний, спортивний та безшумний режими.

Система відтворення звуку двигуна

Система відтворення звуку двигуна

Ці технології використовуються у екологічних транспортних засобах з електричними моторами для відтворення більш звичного звуку двигуна для попередження пішоходів про наближення автомобіля

Аудіосистема преміум-класу

Дистанційне управління аудіосистемою Натисніть кнопку відтворення та пориньте у звукову насолоду, сповнену жвавості та динамічності.